top of page

FuturaLab

SIA Sendito FuturaLab ir laboratorija, kas šobrīd veic no cilvēka iegūtā materiāla izmeklējumus molekulārās bioloģijas un citoloģijas jomās. Laboratorija ir akreditēta atbilstoši standarta LVS EN ISO 15189:2013 prasībām un ir kompetenta veikt medicīniskos laboratoriskos izmeklējumus.

 

Kvalitatīvu rezultātu iegūšanai tiek izmantotas jaunākās un modernākās tehnoloģijas.

 

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem augstākās precizitātes rezultātus, balstoties uz prasīto,  lai ātri un mērķtiecīgi varētu veikt slimību diagnostiku un attiecīgu ārstēšanu.

 

Laboratorija piedalās starptautiskajā ārējās kvalitātes kontroles programmā LABQUALITY (Somija), kā arī regulāri veic iekšējas kvalitātes kontroles pasākumus atbilstoši kvalitātes kontroles programmai.

Chemical works

Par mums

Kolektīvu testēšana

Piedāvājam veikt COVID-19 testēšanu Jūsu darbiniekiem:

  • Reāllaika PĶR testēšana - Nodrošinām atbilstoša medicīnas personāla izbraukumu (10 un vairāk personām jebkurā Latvijas vietā).
    Izbraukuma vizītes cena - pēc vienošanās.

Sadarbības partneri

COVID-19 analīžu paraugus pacienti bez aizdomām par infekciju (ceļošanas, pasākumu apmeklēšanas vai rutīnas skrīninga gadījumā) var nodot arī  Klīnikā Piramīda Kalnciema ielā 27, katru darba dienu no plkst. 08:00 līdz 20:00.

bottom of page